fb in

КАРТА СВІТУ

Навчальна іграшка – пазли великого розміру

З-поміж усіх замовлень є певні види робіт, виготовляючи які, отримуєш особливе задоволення. До таких належить серія карт-пазлів від наших партнерів української компанії Uteria. Продукція бренду сприяє всебічному розвитку дітей.

Складання цих пазлів – захоплююче і корисне заняття, яке допомагає  діткам  розвивати мислення, пам’ять, увагу, дрібну моторику рук, поглиблювати знання з історії, географії, біології.

Складність завдання полягала у тому, що пазли мали великий  розмір – 944*672мм, а деякі сегменти країн досягали 330*250 мм. Все мало бути ідеально рівним та чітко складатись в красиву карту.

Тому для виготовлення головоломки з картону ми ретельно підібрали клей для двобічного каширування, а лайнери з обох боків були з однакового матеріалу, ламіновані матовою плівкою. Якісна висічка пазлів та їх подальша контрольована збірка в упаковку з мікрогофрокартону створили хороший і справді якісний виріб. Це той випадок, коли добре продумана технологія на старті проекту дозволяє бути впевненим в кінцевому результаті і виробнику і замовнику!

Карта - пазл. Упаковка. Для виготовлення головоломки з картону ми ретельно підібрали клей для двобічного каширування, а лайнери з обох боків були з однакового матеріалу, ламіновані матовою плівкою. Якісна висічка пазлів та їх подальша контрольована збірка в упаковку з мікрогофрокартону створили хороший і справді якісний виріб
Зацікавив цей товар?

ПРОПОЗИЦІЯ

Залишіть заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами для консультації

  ІНФОРМАЦІЯ
  Здійснюємо доставку по території України або самовивіз із друкарні

  Надаємо гарантію якості та консультації по друку продукції згідно ваших макетів

  ДОСТАВКА
  Нова Пошта
  ОПЛАТА
  Онлайн платіж

  Відгуки про нас на Google:

  Ваша Друкарня
  4.5
  На основі 26 відгуків
  powered by Google
  Дуже швидко надрукували візитки. Ціна майже в два рази дешевша, ніж там де раніше замовляла. До того ж двосторонній друк і гарний їх вигляд, не тоненький папірець
  Співпрацюємо з ТОВ "Ваша Друкарня" більше 10 років. Якщо коротко - надійні партнери. Завжди якісне та вчасне виконання робіт.
  Замовляла друк бланків, роботу виконали вчасно та якісно, а менеджери розробили конструкцію упаковки для подальшого замовлення! Дуже задоволена співпрацею з Ваша Друкарня!
  Huawei SomeHuawei Some
  06:42 26 Oct 21
  Швидко, якісно, професійно. Рекомендую!!!
  Ілона КуликІлона Кулик
  06:38 26 Oct 21
  maikl fenmaikl fen
  20:38 20 Oct 21
  Захар ДяблоЗахар Дябло
  20:30 11 Aug 20
  Хороший друк, з переваг ціна.
  js_loader

   Бажаєте отримати консультацію?