fb in

ВІРШІ НА КАРТОНІ

Картонні книги в твердій палітурці з яскравими ілюстраціями

Кожна книжка видавничого дому «РОЗУМНА ДИТИНА» – це ціла подія.Творчий колектив знаходиться в постійному пошуку оригінальних ідей для нових проєктів. Тому всі роботи, які народжує це видавництво, це завжди сучасний дизайн, прекрасні ілюстрації, чудовий автентичний зміст, оригінальна ідея та висока якість.

Щоб реалізувати те що задумали у видавництві потрібно володіти передовими технологіями, мати внутрішню культуру виробництва та по особливому ставитись до якості. Лише тоді є передумови, що співпраця вдасться.

Для реалізації чергового проєкту ми обрали картонну книгу в твердій палітурці. Великий формат (245*340 мм) та друк на целюлозному картоні передали фантастичні яскраві ілюстрації до віршів. Якісне каширування картонних сторінок, заокруглені краї, пухка обкладинка дозволить картонній книзі не тільки бути довговічною, а й забезпечить приємне та безпечне спілкування з тим для кого вона створювалась.

Книги у твердій палітурці. Великий формат (245*340 мм) та друк на целюлозному картоні передали фантастичні яскраві ілюстрації до віршів. Якісне каширування картонних сторінок, заокруглені краї, пухка обкладинка дозволить картонній книзі не тільки бути довговічною, а й забезпечить приємне та безпечне спілкування з тим для кого вона створювалась.
Зацікавив цей товар?

ПРОПОЗИЦІЯ

Залишіть заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами для консультації

  ІНФОРМАЦІЯ
  Здійснюємо доставку по території України або самовивіз із друкарні

  Надаємо гарантію якості та консультації по друку продукції згідно ваших макетів

  ДОСТАВКА
  Нова Пошта
  ОПЛАТА
  Онлайн платіж

  Відгуки про нас на Google:

  Ваша Друкарня
  4.5
  На основі 26 відгуків
  powered by Google
  Дуже швидко надрукували візитки. Ціна майже в два рази дешевша, ніж там де раніше замовляла. До того ж двосторонній друк і гарний їх вигляд, не тоненький папірець
  Співпрацюємо з ТОВ "Ваша Друкарня" більше 10 років. Якщо коротко - надійні партнери. Завжди якісне та вчасне виконання робіт.
  Замовляла друк бланків, роботу виконали вчасно та якісно, а менеджери розробили конструкцію упаковки для подальшого замовлення! Дуже задоволена співпрацею з Ваша Друкарня!
  Huawei SomeHuawei Some
  06:42 26 Oct 21
  Швидко, якісно, професійно. Рекомендую!!!
  Ілона КуликІлона Кулик
  06:38 26 Oct 21
  maikl fenmaikl fen
  20:38 20 Oct 21
  Захар ДяблоЗахар Дябло
  20:30 11 Aug 20
  Хороший друк, з переваг ціна.
  js_loader

   Бажаєте отримати консультацію?