fb in

Грандіозна настільна гра, альтернатива монополії. Виготовлення, друк від "Ваша друкарня"

Тернопіль – надзвичайно красиве західноукраїнське місто, історія якого починається з далекого 1540 року. За цей час місто стало політико-адміністративним, економіко-діловим, культурним та релігійним центром Галичини.

Гра «Тернопільський пан» допоможе вам відчути ритм життя цього міста. В ігровому форматі ви зможете ознайомитися з його історією, стати впливовим політиком, підприємцем, банкіром, урядовцем міста.

Щоб створити цю чудову настільну гру нам знадобилось застосувати безліч наших технологій та навичок.

Упаковка з палітурного картону з обклейкою крейдованого паперу, якому перед тим ми надали структуру льону завдяки ембосуванню. Ігрове поле було отримане шляхом каширування крейдованого паперу палітурним картоном. Якісне рицювання картону забезпечило його ідеальне та  компактне складання. Ігрові гроші надруковані на крафтовому папері, фактура якого додає гравцю відчуття справжності. Жетони і фішки зроблені по аналогічній технології виготовлення пазлів,а брошура інструкції надрукована на книжковому папері та зшита скобою. Приємно брати участь в реалізації таких проектів.

ЗРАЗКИ. ФОТО. НАСТІЛЬНА ГРА

Гра "Тернопільський пан". Упаковка з палітурного картону з обклейкою крейдованого паперу, якому перед тим ми надали структуру льону завдяки ембосуванню. Ігрове поле було отримане шляхом каширування крейдованого паперу палітурним картоном. Якісне рицювання картону забезпечило його ідеальне та  компактне складання. Ігрові гроші надруковані на крафтовому папері, фактура якого додає гравцю відчуття справжності. Жетони і фішки зроблені по аналогічній технології виготовлення пазлів,а брошура інструкції надрукована на книжковому папері та зшита скобою.
Зацікавив цей товар?

ПРОПОЗИЦІЯ

Залишіть заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами для консультації

  ІНФОРМАЦІЯ
  Здійснюємо доставку по території України або самовивіз із друкарні

  Надаємо гарантію якості та консультації по друку продукції згідно ваших макетів

  ДОСТАВКА
  Нова Пошта
  ОПЛАТА
  Онлайн платіж

  Відгуки про нас на Google:

  Ваша Друкарня
  4.5
  На основі 26 відгуків
  powered by Google
  Дуже швидко надрукували візитки. Ціна майже в два рази дешевша, ніж там де раніше замовляла. До того ж двосторонній друк і гарний їх вигляд, не тоненький папірець
  Співпрацюємо з ТОВ "Ваша Друкарня" більше 10 років. Якщо коротко - надійні партнери. Завжди якісне та вчасне виконання робіт.
  Замовляла друк бланків, роботу виконали вчасно та якісно, а менеджери розробили конструкцію упаковки для подальшого замовлення! Дуже задоволена співпрацею з Ваша Друкарня!
  Huawei SomeHuawei Some
  06:42 26 Oct 21
  Швидко, якісно, професійно. Рекомендую!!!
  Ілона КуликІлона Кулик
  06:38 26 Oct 21
  maikl fenmaikl fen
  20:38 20 Oct 21
  Захар ДяблоЗахар Дябло
  20:30 11 Aug 20
  Хороший друк, з переваг ціна.
  js_loader

   Бажаєте отримати консультацію?