fb in

Картонні книги-головоломки у вигляді тварин для «EGMONT» від "Ваша Друкарня"

Виготовили картонні книги-головоломки для групи “EGMONT“, яка була заснована Егмонтом Гаральдом Петерсеном в далекому 1878 році як друкарня для однієї людини, але незабаром вона перетворилася на журнал для усього суспільства. Сьогодні це медіа-корпорація з філіями у 30 країнах світу, яка займається розповсюдженням різноманітної друкованої та медіа продукції для дітей та дорослих . З 2007 року «Егмонт» працює і в Україні. В компанії кажуть – “Ми втілюємо казки в життя!”

А ми, в свою чергу, розуміємо наскільки важливо зробити це втілення максимально цікавим та довговічним для кожної дитини. Для виготовлення серії  книг-головоломок «Зоологіка» ми задіяли весь інженерний потенціал друкарні. Адже друковані аркуші після ламінації і каширування потрібно було максимально якісно висікти. Після цього фігурні картонки скріплялись пластиковим болтом, спеціально розробленим для цієї картонної гри. В результаті вийшла міцна та безпечна книжка для розвитку у формі тваринки, якою пишаємось і ми, і видавець.

ЗРАЗКИ. ФОТО. КАРТОННІ КНИГИ-ГОЛОВОЛОМКИ

Для виготовлення серії  книг-головоломок «Зоологіка» ми задіяли весь інженерний потенціал друкарні. Адже друковані аркуші після ламінації і каширування потрібно було максимально якісно висікти. Після цього фігурні картонки скріплялись пластиковим болтом, спеціально розробленим для цієї картонної гри. В результаті вийшла міцна та безпечна книжка для розвитку у формі тваринки, якою пишаємось і ми, і видавець.
Зацікавив цей товар?

ПРОПОЗИЦІЯ

Залишіть заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами для консультації

  ІНФОРМАЦІЯ
  Здійснюємо доставку по території України або самовивіз із друкарні

  Надаємо гарантію якості та консультації по друку продукції згідно ваших макетів

  ДОСТАВКА
  Нова Пошта
  ОПЛАТА
  Онлайн платіж

  Хочете більше дізнатися про нас?

  Скануйте та переходьте за посиланням

  Відгуки про нас на Google:

  Ваша Друкарня
  4.5
  На основі 26 відгуків
  powered by Google
  Дуже швидко надрукували візитки. Ціна майже в два рази дешевша, ніж там де раніше замовляла. До того ж двосторонній друк і гарний їх вигляд, не тоненький папірець
  Співпрацюємо з ТОВ "Ваша Друкарня" більше 10 років. Якщо коротко - надійні партнери. Завжди якісне та вчасне виконання робіт.
  Замовляла друк бланків, роботу виконали вчасно та якісно, а менеджери розробили конструкцію упаковки для подальшого замовлення! Дуже задоволена співпрацею з Ваша Друкарня!
  Huawei SomeHuawei Some
  06:42 26 Oct 21
  Швидко, якісно, професійно. Рекомендую!!!
  Ілона КуликІлона Кулик
  06:38 26 Oct 21
  maikl fenmaikl fen
  20:38 20 Oct 21
  Захар ДяблоЗахар Дябло
  20:30 11 Aug 20
  Хороший друк, з переваг ціна.
  js_loader

   Бажаєте отримати консультацію?