fb in

ВАСИЛЬ ГАБДА

Альбом живопису в твердій палітурці з комбінованою обкладинкою

Василь Габда – відомий живописець. Усе своє життя прожив у Закарпатті, тому тематика його творів – гірські та лісові пейзажі, дерева, потічки, сільські мотиви… “Кращі роботи майстра відсвічують золотом без позолоти.”- так говорив про свого побратима відомий художник Михайло Сирохман.

Щоб розкрити особливий стиль художника видавництво Олександри Гаркуші вклало весь свій творчий потенціал в створення дизайну цього альбому.

Цікавий формат книги 235*275мм, твори покладені на білосніжний матовий  папір, комбінована палітурка з тканинною вставкою та матовою ламінацією, всюди чіткі і рівні лінії роблять книгу особливо красивою та неповторною.  “Стриманість має своє забарвлення” – так говорили про роботи майстра, так можна сказати про його альбом. Таке витончене виконання цієї книги в твердій палітурці наче дозволяє кожному бажаючому торкнутись до мистецтва самої душі відомого митця.

Зацікавив цей товар?

ПРОПОЗИЦІЯ

Залишіть заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами для консультації

  ІНФОРМАЦІЯ
  Здійснюємо доставку по території України або самовивіз із друкарні

  Надаємо гарантію якості та консультації по друку продукції згідно ваших макетів

  ДОСТАВКА
  Нова Пошта
  ОПЛАТА
  Онлайн платіж

  Хочете більше дізнатися про нас?

  Скануйте та переходьте за посиланням

  Відгуки про нас на Google:

  Ваша Друкарня
  4.5
  На основі 26 відгуків
  powered by Google
  Дуже швидко надрукували візитки. Ціна майже в два рази дешевша, ніж там де раніше замовляла. До того ж двосторонній друк і гарний їх вигляд, не тоненький папірець
  Співпрацюємо з ТОВ "Ваша Друкарня" більше 10 років. Якщо коротко - надійні партнери. Завжди якісне та вчасне виконання робіт.
  Замовляла друк бланків, роботу виконали вчасно та якісно, а менеджери розробили конструкцію упаковки для подальшого замовлення! Дуже задоволена співпрацею з Ваша Друкарня!
  Huawei SomeHuawei Some
  06:42 26 Oct 21
  Швидко, якісно, професійно. Рекомендую!!!
  Ілона КуликІлона Кулик
  06:38 26 Oct 21
  maikl fenmaikl fen
  20:38 20 Oct 21
  Захар ДяблоЗахар Дябло
  20:30 11 Aug 20
  Хороший друк, з переваг ціна.
  js_loader

   Бажаєте отримати консультацію?