fb in

Про "Ваша Друкарня"

про_1

Історія друкарні розпочинається ще в 1996 році з невеликого приміщення площею в 55м2 і була заснована 4-ма молодими людьми, які мріяли займатись поліграфією та найняли для роботи 3-х працівників.

На сьогодні –  це сучасне виробництво в 2100м2 з достатньо широкою географією замовлень (Україна, Канада, США), на якому працює 60 кваліфікованих працівників.

Системний підхід нашої фірми, її цінності та прозорість ведення бізнесу підтверджено аудитом на базі вимог SMETA pillar 4 (SEDEX Members Ethical Audit).

Про

Що і як ми робимо

ЗАВЖДИ ЛАСКАВО ПРОСИМО! Ми з нетерпінням чекаємо на вас, аби знайти найкраще рішення на ваші очікування та протреби.

Ретельне вивчення всіх аспектів кожного проекту дозволяє нам реалізувати будь-які за складністю запити наших замовників.

Сучасне обладнання, кваліфікований та вмотивований персонал забезпечує стабільну якість наших робіт.

Ми впевнені, що дрібниць у виробництві не буває! Наша виробнича культура сприяє тому, що однаково уважно ми ставимось як до виготовлення простої упаковки з картону так і до надскладного проекту – настільної гри, pop-up книги чи колекційного альбому.

Кожне замовлення проходить наступні етапи:

ВИВЧЕННЯ ВАШИХ ПОТРЕБ
ПІДБІР МАТЕРІАЛІВ ТА ТЕХНОЛОГІЙ
РОЗРОБКА ПРОТОТИПУ
ВИРОБНИЦТВО З КОНТРОЛЕМ ЯКОСТІ
ЛОГІСТИКА

Бачення

Бачення  «Ваша Друкарня» – максимальна націленість на задоволення потреб клієнта, який з першого дня співпраці буде сприймати нас як надійну та гнучку компанію, що працює на постійне вдосконалення і розвиває глибоку та вічну українську традицію: кожен, хто приходить у твій дім – отримує все найкраще!

DSC_1051-ред

Місія

Наша місія – створити сервіс, який допоможе нашим партнерам:

 • Розбудовувати та розвивати свій бізнес;
 • Отримати оптимальні рішення в питаннях поліграфії;
 • Бути конкурентноспроможними;

Знаходити нові способи ощадливого використання природних ресурсів як при виготовленні так і при використанні наших продуктів;

Розвивати соціально-етичну відповідальність ведення бізнесу.

Наші цінності:

Чесність

Чесне відношення один до одного та до ділових партнерів є умовою нашого корпоративного успіху.

Наші люди

Ми намагаємось підтримувати співробітників, забезпечуючи їх  сприятливим середовищем для діяльності та кар’єри. Створюємо в середині фірми культуру, яка надихає на творчість, а також розвиває повагу до праці кожної людини.

DSC_1357-ред

Пристрасть

Свою роботу виконуємо пристрасно! Вміємо віддаватись справі на всі 100%, щоб досягти найкращого результату.

Відповідальність

Ми звикли відповідально ставитись до своєї праці та обіцянок, усвідомлюючи, наскільки важливо успішно виконати поставлене завдання для виробничого ланцюга наших бізнес-партнерів. І саме тому бути надійними, весь час і у всьому – одне з головних принципів роботи нашої друкарні.  

DSC_1472-ред
DSC_1312-РЕД

Постійне вдосконалення

Мати здатність не тільки приймати зміни, але й шукати їх за допомогою стратегічних цілей та командної роботи завдання непросте. Ми намагаємось  використовувати будь-яку можливість, щоб навчитися та поділитися своїм досвідом з колегами і партнерами  у виборі найкращого рішення для клієнта.

Корпоративна соціальна та екологічна відповідальність

Відповідальність і чесність – головні цінності в нашій діяльності. Це те, що повністю визначає як ми ведемо свій бізнес. Ми прагнемо виховувати етичну культуру, здійснювати свою роботу сумлінно та максимально забезпечити дотримання відповідних законодавчих та нормативних вимог.

Ми цілком усвідомлюємо та визнаємо, що наша соціальна, економічна та екологічна відповідальність перед клієнтами, співробітниками, постачальниками, інвесторами, суспільством та навколишнім середовищем має бути і є невід’ємною частиною нашого бізнесу.

відповідальність

Як діловий партнер  медіа групи, ми підтримуємо  політику ділової етики та дотримуємось Кодексу поведінки Egmont.

 • Не використовуємо дитячу працю
 • Не вдаємось до примусу, покарання, погрози чи переслідування своїх співробітників
 • Ми проти дискримінації за будь-якою ознакою
 • Щиро поважаємо права та свободу кожного співробітника, створивши безпечне та сприятливе середовище для їхньої праці
 • Вважаємо, що кожен має право на гідну оплату праці та компенсацію за понаднормові години
 • Ми ощадливо ставимось до використання природніх ресурсів та вболіваємо за охорону навколишнього середовища
 • Не допускаємо використання корупції, хабарництва у своїй діяльності

Сертифікувавши ланцюги поставок відповідно до стандартів FSC, наша друкарня виявила своє прихильне ставлення до  екологічно відповідального, соціально вигідного і економічно життєздатного управління лісами в світі.

Ми зберігаємо стереотипи Sedex на практиці, що підтверджено успішними результатами аудиту SMETA 4-Pillar, який охоплює стандарти праці, здоров’я, безпеки, екології та бізнес-етики.

Хочете більше дізнатися про нас?

Скануйте та переходьте за посиланням

Відгуки про нас на Google:

Ваша Друкарня
4.5
На основі 26 відгуків
powered by Google
Дуже швидко надрукували візитки. Ціна майже в два рази дешевша, ніж там де раніше замовляла. До того ж двосторонній друк і гарний їх вигляд, не тоненький папірець
Співпрацюємо з ТОВ "Ваша Друкарня" більше 10 років. Якщо коротко - надійні партнери. Завжди якісне та вчасне виконання робіт.
Замовляла друк бланків, роботу виконали вчасно та якісно, а менеджери розробили конструкцію упаковки для подальшого замовлення! Дуже задоволена співпрацею з Ваша Друкарня!
Huawei SomeHuawei Some
06:42 26 Oct 21
Швидко, якісно, професійно. Рекомендую!!!
Ілона КуликІлона Кулик
06:38 26 Oct 21
maikl fenmaikl fen
20:38 20 Oct 21
Захар ДяблоЗахар Дябло
20:30 11 Aug 20
Хороший друк, з переваг ціна.
js_loader

  Бажаєте отримати консультацію?