fb in

Дитячі подарункові паперові пакети з казковими героями Walt Disney виготовлені у "Ваша Друкарня"

Мультфільми Disney займають особливе місце в житті не одного покоління. Наша друкарня виготовила дитячі подарункові паперові пакети з героями мультфільмів компанії Волта Діснея — одна з найбільших корпорацій індустрії розваг заснована в 1923 році. Одним з найкращих аніматорів студії в першій половині ХХ століття був син українських емігрантів Володимир Титл. Завдяки йому  світ побачив самобутніх героїв з мультфільмів «Білосніжка та сім гномів» (1934), «Фантазія» (1940), “Дамбо” (1941),  “Піноккіо” (1940).

Така інфорація додала нам впевненості при створенні подарункових пакетів з малюнками Disney для корпорації «Egmont». Успішно пройшовши необхідний соціальний аудит SMETA, ми змогли реалізували цей проект. Яскраві пакети з казковими друзями наших дітей надруковані на міцному крейдованому папері з глянцевою ламінацією. Повноколірний друк, дбайлива проклейка, якісні матеріали гарантують надійність та безпечність цих паперових пакетів. Саме тому вони стануть для дитини не менш цінним подарунком, ніж те, що буде заховане в його середині.

ЗРАЗКИ. ФОТО. ДИТЯЧІ ПОДАРУНКОВІ ПАПЕРОВІ ПАКЕТИ

Яскраві пакети з казковими друзями наших дітей надруковані на міцному крейдованому папері з глянцевою ламінацією. Повноколірний друк, дбайлива проклейка, якісні матеріали гарантують надійність та безпечність цих паперових пакетів.
Зацікавив цей товар?

ПРОПОЗИЦІЯ

Залишіть заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами для консультації

  ІНФОРМАЦІЯ
  Здійснюємо доставку по території України або самовивіз із друкарні

  Надаємо гарантію якості та консультації по друку продукції згідно ваших макетів

  ДОСТАВКА
  Нова Пошта
  ОПЛАТА
  Онлайн платіж

  Відгуки про нас на Google:

  Ваша Друкарня
  4.5
  На основі 26 відгуків
  powered by Google
  Дуже швидко надрукували візитки. Ціна майже в два рази дешевша, ніж там де раніше замовляла. До того ж двосторонній друк і гарний їх вигляд, не тоненький папірець
  Співпрацюємо з ТОВ "Ваша Друкарня" більше 10 років. Якщо коротко - надійні партнери. Завжди якісне та вчасне виконання робіт.
  Замовляла друк бланків, роботу виконали вчасно та якісно, а менеджери розробили конструкцію упаковки для подальшого замовлення! Дуже задоволена співпрацею з Ваша Друкарня!
  Huawei SomeHuawei Some
  06:42 26 Oct 21
  Швидко, якісно, професійно. Рекомендую!!!
  Ілона КуликІлона Кулик
  06:38 26 Oct 21
  maikl fenmaikl fen
  20:38 20 Oct 21
  Захар ДяблоЗахар Дябло
  20:30 11 Aug 20
  Хороший друк, з переваг ціна.
  js_loader

   Бажаєте отримати консультацію?