fb in

Упаковки з переробленого картону 100% для свічок ручної роботи IGNIS Soy Candles

Виготовили упаковки з переробленого картону для свічок ручної роботи IGNIS Soy Candles — це магазин, який пропонує широкий асортимент унікальних свічок ручної роботи із сімома різними ароматами та кристалами. Ці вироби орієнтовані на тих, хто цінує духовний і свідомий спосіб життя. Вони запаковані біологічно розкладним папером, що пропонує покупцям подарунок, який можна посадити та вирощувати з кожною свічкою. Шукаючи варіанти упаковки для лінійки продуктів, власниця магазину хотіла поєднати свою любов до свічок, кристалів та рослин. Також було дуже важливо, щоб упаковка залишалася вірною теорії про те, що коли ми беремо із Землі, ми повинні якимось чином повернути в тій чи іншій формі.

Саме тому для виготовлення основної частини цієї коробки ми використали картон ESKABOARD –твердий надлегкий палітурний картон, що виготовляється із стовідсоткової макулатури. В результаті вийшла міцна та зручна упаковка з палітурного картону яка, складається з кришки та дна. Таки чином ми отримали коробку, що зачаровує кожного і майже важко повірити в те, що таке поєднання елегантності та витонченості насправді існує!

ЗРАЗКИ. ФОТО. УПАКОВКИ З ПЕРЕРОБЛЕНОГО КАРТОНУ ДЛЯ СВІЧОК

Коробка для свічок, зроблена із 100% переробленого картону ESKABOARD. Ніжне поєднання кольорів та надійна і зручна конструкція
Зацікавив цей товар?

ПРОПОЗИЦІЯ

Залишіть заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами для консультації

  ІНФОРМАЦІЯ
  Здійснюємо доставку по території України або самовивіз із друкарні

  Надаємо гарантію якості та консультації по друку продукції згідно ваших макетів

  ДОСТАВКА
  Нова Пошта
  ОПЛАТА
  Онлайн платіж

  Відгуки про нас на Google:

  Ваша Друкарня
  4.5
  На основі 26 відгуків
  powered by Google
  Дуже швидко надрукували візитки. Ціна майже в два рази дешевша, ніж там де раніше замовляла. До того ж двосторонній друк і гарний їх вигляд, не тоненький папірець
  Співпрацюємо з ТОВ "Ваша Друкарня" більше 10 років. Якщо коротко - надійні партнери. Завжди якісне та вчасне виконання робіт.
  Замовляла друк бланків, роботу виконали вчасно та якісно, а менеджери розробили конструкцію упаковки для подальшого замовлення! Дуже задоволена співпрацею з Ваша Друкарня!
  Huawei SomeHuawei Some
  06:42 26 Oct 21
  Швидко, якісно, професійно. Рекомендую!!!
  Ілона КуликІлона Кулик
  06:38 26 Oct 21
  maikl fenmaikl fen
  20:38 20 Oct 21
  Захар ДяблоЗахар Дябло
  20:30 11 Aug 20
  Хороший друк, з переваг ціна.
  js_loader

   Бажаєте отримати консультацію?