fb in

Особливі скриньки з палітурного картону для благодійного фонду «ОПІКА АНГЕЛА» від "Ваша друкарня"

Мабуть у кожного з нас є моменти, коли здається, що життя закінчилося, і ти стоїш на краю прірви, а попереду лише безодня… Дуже важливо почути в цю мить слова: «Ти не один, попереду ще довгий шлях і багато добрих друзів та справ…». У благодійному фонді «Опіка Ангела» є люди, які обов’язково скажуть такі слова та простягнуть руку помочі, підставлять дружнє плече у гірку хвилину.

Ми дуже відповідально віднеслись до створення саме цієї коробки- трансформера та  виготовили її з жорсткого палітурного картону. Для обклейки використаний крейдований папір, задрукований  ніжними тонами  та заламінований матовою плівкою. Вмонтовані магніти забезпечують  бездоганне закривання.

ЗРАЗКИ. ФОТО. СКРИНЬКИ З ПАЛІТУРНОГО КАРТОНУ

Коробка для благодійного фонду "Опіка Ангела". Для обклейки використаний крейдований папір, задрукований  ніжними тонами  та заламінований матовою плівкою. Вмонтовані магніти забезпечують  бездоганне закривання.
Зацікавив цей товар?

ПРОПОЗИЦІЯ

Залишіть заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами для консультації

  ІНФОРМАЦІЯ
  Здійснюємо доставку по території України або самовивіз із друкарні

  Надаємо гарантію якості та консультації по друку продукції згідно ваших макетів

  ДОСТАВКА
  Нова Пошта
  ОПЛАТА
  Онлайн платіж

  Відгуки про нас на Google:

  Ваша Друкарня
  4.5
  На основі 26 відгуків
  powered by Google
  Дуже швидко надрукували візитки. Ціна майже в два рази дешевша, ніж там де раніше замовляла. До того ж двосторонній друк і гарний їх вигляд, не тоненький папірець
  Співпрацюємо з ТОВ "Ваша Друкарня" більше 10 років. Якщо коротко - надійні партнери. Завжди якісне та вчасне виконання робіт.
  Замовляла друк бланків, роботу виконали вчасно та якісно, а менеджери розробили конструкцію упаковки для подальшого замовлення! Дуже задоволена співпрацею з Ваша Друкарня!
  Huawei SomeHuawei Some
  06:42 26 Oct 21
  Швидко, якісно, професійно. Рекомендую!!!
  Ілона КуликІлона Кулик
  06:38 26 Oct 21
  maikl fenmaikl fen
  20:38 20 Oct 21
  Захар ДяблоЗахар Дябло
  20:30 11 Aug 20
  Хороший друк, з переваг ціна.
  js_loader

   Бажаєте отримати консультацію?