fb in

ВЕЛИКА РОЗМАЛЬОВКА

Яскраві подарункові коробки для оригінальної антистрес –розмальовки

Велика розмальовка – це прекрасний спосіб з користю зайняти дитину, допомагаючи їй розвивати дрібну моторику рук, просторове уявлення, логічне мислення, розуміння колірної гами та розслабити нервову систему після насиченого дня.

Видавництво поставило перед нами неординарне завдання: зробити з доволі  великого, проте лише одного аркушу паперу справжній подарунок, забезпечивши його збереженість при транспортуванні та перебуванні на полицях магазинів. А також подбати про презентабельність подарунка для кожного покупця.

Рішення було знайдено! Ми придумали велику, барвисту й міцну подарункову упаковку з мікрогофрокартону. Вона не тільки надійно зберігає розмальовку, але надає їй презентабельного вигляду. Звісно, спеціалісти нашої галузі скажуть, що наша упаковка вартує більше, ніж сам виріб, але хіба ми не знаємо, що у світі маркетингу є багато таких прикладів? Та й зрештою подарунок- це, в першу чергу, емоція. Погодьтеся, що наша упаковка при зустрічі з дитиною ніколи не залишить її байдужою!

Зацікавив цей товар?

ПРОПОЗИЦІЯ

Залишіть заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами для консультації

  ІНФОРМАЦІЯ
  Здійснюємо доставку по території України або самовивіз із друкарні

  Надаємо гарантію якості та консультації по друку продукції згідно ваших макетів

  ДОСТАВКА
  Нова Пошта
  ОПЛАТА
  Онлайн платіж

  Відгуки про нас на Google:

  Ваша Друкарня
  4.5
  На основі 26 відгуків
  powered by Google
  Дуже швидко надрукували візитки. Ціна майже в два рази дешевша, ніж там де раніше замовляла. До того ж двосторонній друк і гарний їх вигляд, не тоненький папірець
  Співпрацюємо з ТОВ "Ваша Друкарня" більше 10 років. Якщо коротко - надійні партнери. Завжди якісне та вчасне виконання робіт.
  Замовляла друк бланків, роботу виконали вчасно та якісно, а менеджери розробили конструкцію упаковки для подальшого замовлення! Дуже задоволена співпрацею з Ваша Друкарня!
  Huawei SomeHuawei Some
  06:42 26 Oct 21
  Швидко, якісно, професійно. Рекомендую!!!
  Ілона КуликІлона Кулик
  06:38 26 Oct 21
  maikl fenmaikl fen
  20:38 20 Oct 21
  Захар ДяблоЗахар Дябло
  20:30 11 Aug 20
  Хороший друк, з переваг ціна.
  js_loader

   Бажаєте отримати консультацію?