fb in

Виготовлення надійної упаковки з гофрокартону для картин відомої художниці "АНГЕЛИКИ"

«Ангелики Гапчинської» – бренд сучасної української художниці Євгенії Гапчинської, який впізнають у всьому світі. Ці маленькі симпатичні чоловічки викликають масу позитивних емоцій, в душі грає музика, а в серці розквітає доброта. Сама Євгенія називає себе «постачальником щастя №1».

Звісно, повторити Гапчинську неможливо, але з картинами за номерами від ТМ «Ідейка» у вас вийде створити авторський шедевр своїми руками навіть якщо будете працювати з полотном і фарбами вперше.

Головне у запакуванні картини такого розміру- надійність самої упаковки! Дана упаковка з гофрокартону містить міцний мікрогофрокартон, якісний друк, вибірковий УФ лак дозволять зберегти і безпечно доставити до покупця ці чудові набори для творчості.

ЗРАЗКИ. ФОТО. УПАКОВКА З ГОФРОКАРТОНУ

Упаковка для картини по номерах Гапчинської. Створена з міцного мікрогофрокартону, зроблено якісний друк, вибірковий УФ лак, що дозволять зберегти і безпечно доставити до покупця ці чудові набори для творчості.
Зацікавив цей товар?

ПРОПОЗИЦІЯ

Залишіть заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами для консультації

  ІНФОРМАЦІЯ
  Здійснюємо доставку по території України або самовивіз із друкарні

  Надаємо гарантію якості та консультації по друку продукції згідно ваших макетів

  ДОСТАВКА
  Нова Пошта
  ОПЛАТА
  Онлайн платіж

  Відгуки про нас на Google:

  Ваша Друкарня
  4.5
  На основі 26 відгуків
  powered by Google
  Дуже швидко надрукували візитки. Ціна майже в два рази дешевша, ніж там де раніше замовляла. До того ж двосторонній друк і гарний їх вигляд, не тоненький папірець
  Співпрацюємо з ТОВ "Ваша Друкарня" більше 10 років. Якщо коротко - надійні партнери. Завжди якісне та вчасне виконання робіт.
  Замовляла друк бланків, роботу виконали вчасно та якісно, а менеджери розробили конструкцію упаковки для подальшого замовлення! Дуже задоволена співпрацею з Ваша Друкарня!
  Huawei SomeHuawei Some
  06:42 26 Oct 21
  Швидко, якісно, професійно. Рекомендую!!!
  Ілона КуликІлона Кулик
  06:38 26 Oct 21
  maikl fenmaikl fen
  20:38 20 Oct 21
  Захар ДяблоЗахар Дябло
  20:30 11 Aug 20
  Хороший друк, з переваг ціна.
  js_loader

   Бажаєте отримати консультацію?