fb in

Виготовили картонні коробки для тоніка з тисненням кольоровою фольгою та УФ лаком для Health & Beauty FROM "T.V.K. GROUP"

Компанія «Т.В.К. ГРУП» заснована у 1998 році та практикує у своїй роботі комплексний підхід до якості. Це визначає якість у всьому, починаючи з сировини, виробництва продукту та закінчуючи роботою співробітників усіх підрозділів компанії. Завдяки цьому провідною візиткою компанії «Т.В.К. ГРУП» є незмінно висока якість продукції.

Ми виготовили стильні коробки для тоніка H&B, які «звучать в унісон» разом з оригінальною косметичною продукцією. Вишуканий мінімалізм був досягнутий з допомогою гарячого тиснення синьою та червоною фольгою по білосніжному картоні. Дивлячись на коробку, важко сказати, що вона надрукована лише чорною фарбою. Унікальна технологія УФ лаку захищає її від надмірної вологи а також додає блиску та гладкості.

ЗРАЗКИ. ФОТО.КАРТОННІ КОРОБКИ ДЛЯ ТОНІКА

Зацікавив цей товар?

ПРОПОЗИЦІЯ

Залишіть заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами для консультації

  ІНФОРМАЦІЯ
  Здійснюємо доставку по території України або самовивіз із друкарні

  Надаємо гарантію якості та консультації по друку продукції згідно ваших макетів

  ДОСТАВКА
  Нова Пошта
  ОПЛАТА
  Онлайн платіж

  Відгуки про нас на Google:

  Ваша Друкарня
  4.5
  На основі 26 відгуків
  powered by Google
  Дуже швидко надрукували візитки. Ціна майже в два рази дешевша, ніж там де раніше замовляла. До того ж двосторонній друк і гарний їх вигляд, не тоненький папірець
  Співпрацюємо з ТОВ "Ваша Друкарня" більше 10 років. Якщо коротко - надійні партнери. Завжди якісне та вчасне виконання робіт.
  Замовляла друк бланків, роботу виконали вчасно та якісно, а менеджери розробили конструкцію упаковки для подальшого замовлення! Дуже задоволена співпрацею з Ваша Друкарня!
  Huawei SomeHuawei Some
  06:42 26 Oct 21
  Швидко, якісно, професійно. Рекомендую!!!
  Ілона КуликІлона Кулик
  06:38 26 Oct 21
  maikl fenmaikl fen
  20:38 20 Oct 21
  Захар ДяблоЗахар Дябло
  20:30 11 Aug 20
  Хороший друк, з переваг ціна.
  js_loader

   Бажаєте отримати консультацію?