fb in

Серія книги на термобіндер з Munken Print Cream для історії від «EGMOND»

Виготовили серію книги на термобіндер Munken Print Сream для Egmont. Їх місія створювати та розповідати історії. Розповідь оповідань стимулює уяву, збуджує цікавість, породжує нові ідеї та є основою будь-якого навчання та розвитку. Бачення Egmont – бути найпривабливішою медіа-групою для співробітників, бізнес-партнерів і споживачів. Для цього в корпорації існує власний кодекс поведінки, який постійно вдосконалюється.

Як бізнес-партнер цієї компанії ми повністю розділяємо їх цінності. Саме тому наші працівники – це не просто професіонали своєї справи, а ще й ті, які роблять свою роботу з любов’ю і турботою один про одного і про тих, кому призначені наші вироби.

Щоб якісний друк міг передати сучасний дизайн та всю кольорову гаму, яку творці вклали в ці книги, ми використали книжковий папір кремового відтінку Munken Print Cream щільністю 100г/м2. Пухкість, непрозорість, приємна для читання поверхня, натуральне відчуття паперу та ідеальна жорсткість створюють для вашої дитини атмосферу, яку важко забути. Матова ламінація картонної обкладинки із заворотом та надійне скріплення на термобіндер дозволить довгий час берегти книги у відмінному стані, а отже повертатися до них знову і знову, аби взяти в руки і вкотре зануритися у світ захоплюючої історії.

ЗРАЗКИ. ФОТО. СЕРІЯ КНИГИ НА ТЕРМОБІНДЕР

Зацікавив цей товар?

ПРОПОЗИЦІЯ

Залишіть заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами для консультації

  ІНФОРМАЦІЯ
  Здійснюємо доставку по території України або самовивіз із друкарні

  Надаємо гарантію якості та консультації по друку продукції згідно ваших макетів

  ДОСТАВКА
  Нова Пошта
  ОПЛАТА
  Онлайн платіж

  Відгуки про нас на Google:

  Ваша Друкарня
  4.5
  На основі 26 відгуків
  powered by Google
  Дуже швидко надрукували візитки. Ціна майже в два рази дешевша, ніж там де раніше замовляла. До того ж двосторонній друк і гарний їх вигляд, не тоненький папірець
  Співпрацюємо з ТОВ "Ваша Друкарня" більше 10 років. Якщо коротко - надійні партнери. Завжди якісне та вчасне виконання робіт.
  Замовляла друк бланків, роботу виконали вчасно та якісно, а менеджери розробили конструкцію упаковки для подальшого замовлення! Дуже задоволена співпрацею з Ваша Друкарня!
  Huawei SomeHuawei Some
  06:42 26 Oct 21
  Швидко, якісно, професійно. Рекомендую!!!
  Ілона КуликІлона Кулик
  06:38 26 Oct 21
  maikl fenmaikl fen
  20:38 20 Oct 21
  Захар ДяблоЗахар Дябло
  20:30 11 Aug 20
  Хороший друк, з переваг ціна.
  js_loader

   Бажаєте отримати консультацію?