fb in

CUSTOM DESIGN AND PRINT

Набори сертифікатів, бізнес карток та винних бирок у вишуканій картонній упаковці

«Кожен бізнес заслуговує на професійний дизайн та якісний друк і ми тут, щоб надати їх!» – канадська онлайн-агенція дизайну та друку “Custom Design and Print”.  Керуючись цим принципом спільно з колегами з агенції, ми створили серію поліграфічної продукції для бізнесу та приватних осіб.

Подарункові сертифікати, візитівки, бирки для пляшок з алкогольними напоями, картки направлень до спеціалістів, флаєри на знижку – вся ця поліграфія зібрана в зручні набори та красиво запакована для продажу через Amazon.

Ми подбали про те, щоб покупець, який купить наш набір, отримав справжнє естетичне задоволення. Для виготовлення цих наборів ми взяли білосніжний целюлозний картон двостороннього крейдування. Зручна оригінальна конструкція упаковки, якісний друк пантонами, матова ламінація і вишукане тиснення фольгою зробили свою справу та поєдналися в ідеал. Ретельно підібрані і акуратно запаковані  набори виглядають справді бездоганно.

Подарункові сертифікати, візитівки, бирки для пляшок з алкогольними напоями, картки направлень до спеціалістів, флаєри на знижку - вся ця поліграфія зібрана в зручні набори та красиво запакована для канадської фірми “Custom Design and Print” для продажу через відомий всім маркетплейс Amazon.
Зацікавив цей товар?

ПРОПОЗИЦІЯ

Залишіть заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами для консультації

  ІНФОРМАЦІЯ
  Здійснюємо доставку по території України або самовивіз із друкарні

  Надаємо гарантію якості та консультації по друку продукції згідно ваших макетів

  ДОСТАВКА
  Нова Пошта
  ОПЛАТА
  Онлайн платіж

  Відгуки про нас на Google:

  Ваша Друкарня
  4.5
  На основі 26 відгуків
  powered by Google
  Дуже швидко надрукували візитки. Ціна майже в два рази дешевша, ніж там де раніше замовляла. До того ж двосторонній друк і гарний їх вигляд, не тоненький папірець
  Співпрацюємо з ТОВ "Ваша Друкарня" більше 10 років. Якщо коротко - надійні партнери. Завжди якісне та вчасне виконання робіт.
  Замовляла друк бланків, роботу виконали вчасно та якісно, а менеджери розробили конструкцію упаковки для подальшого замовлення! Дуже задоволена співпрацею з Ваша Друкарня!
  Huawei SomeHuawei Some
  06:42 26 Oct 21
  Швидко, якісно, професійно. Рекомендую!!!
  Ілона КуликІлона Кулик
  06:38 26 Oct 21
  maikl fenmaikl fen
  20:38 20 Oct 21
  Захар ДяблоЗахар Дябло
  20:30 11 Aug 20
  Хороший друк, з переваг ціна.
  js_loader

   Бажаєте отримати консультацію?