fb in

ДРУК БЛОКНОТУ З FSC ПАПЕРУ. Крафтовий записник з екологічно чистого паперу

За даними Environmental Paper Network споживання паперу в світі за останні 50 років збільшилось в 4 рази! Через пандемію COVID-19 споживання целюлозно-паперових виробів зросло ще більше. Виробництво паперу породжує багато екологічних проблем: забруднення повітря та води, надлишок сільськогосподарських відходів, викиди парникових газів тощо.

Ми, як друкарня, не закликаємо повністю відмовитись від використання паперу та картону, бо в цьому випадку будемо змушені зупинити власну діяльність, проте вважаємо, що до виробництва та переробки паперу потрібно підходити дуже відповідально. Ми завжди спонукаємо наших клієнтів обирати екологічно чисті та сертифіковані матеріали, визначені рішенням Forest Stewardship Council (FSC).

Така незначна, на перший погляд, річ як записник вкрай необхідна деталь у повсякденному житті ділової людини. Ми створили записник із крафтового паперу для щоденних записів. Він приваблює не лише естетичним виглядом, а й зручністю у користуванні, має тверду картонну основу і навіть паперову ручку, яка кріпиться до цієї основи. Цупкі аркуші, зшиті пружинкою, при потребі легко відриваються. Записник виготовлений із 100% переробленого екологічно чистого паперу.

ЗРАЗКИ. ФОТО. ВИГОТОВЛЕННЯ БЛОКНОТУ З FSC ПАПЕРУ

Зацікавив цей товар?

ПРОПОЗИЦІЯ

Залишіть заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами для консультації

  ІНФОРМАЦІЯ
  Здійснюємо доставку по території України або самовивіз із друкарні

  Надаємо гарантію якості та консультації по друку продукції згідно ваших макетів

  ДОСТАВКА
  Нова Пошта
  ОПЛАТА
  Онлайн платіж

  Відгуки про нас на Google:

  Ваша Друкарня
  4.5
  На основі 26 відгуків
  powered by Google
  Дуже швидко надрукували візитки. Ціна майже в два рази дешевша, ніж там де раніше замовляла. До того ж двосторонній друк і гарний їх вигляд, не тоненький папірець
  Співпрацюємо з ТОВ "Ваша Друкарня" більше 10 років. Якщо коротко - надійні партнери. Завжди якісне та вчасне виконання робіт.
  Замовляла друк бланків, роботу виконали вчасно та якісно, а менеджери розробили конструкцію упаковки для подальшого замовлення! Дуже задоволена співпрацею з Ваша Друкарня!
  Huawei SomeHuawei Some
  06:42 26 Oct 21
  Швидко, якісно, професійно. Рекомендую!!!
  Ілона КуликІлона Кулик
  06:38 26 Oct 21
  maikl fenmaikl fen
  20:38 20 Oct 21
  Захар ДяблоЗахар Дябло
  20:30 11 Aug 20
  Хороший друк, з переваг ціна.
  js_loader

   Бажаєте отримати консультацію?