fb in

Друк книги з картону POP UP ЗАМОК у вигляді середньовічного англійського замку з 3D фігурками лицарів для “EGMONT”

Засновник медіа-корпорації «Егмонт» Егмонт Г. Петерсен в 1878 році в тісних умовах заснував власну друкарню. Повільно розбудовуючи бізнес за рахунок інвестицій в нове обладнання, Петерсен придбав велику земельну ділянку у Вогнмагергаді та доручив архітектору Б. Інгеманну спроектувати будівлю Гутенбергус, планування якої він зробив сам до деталей, проте готової будівлі так і не побачив.
Продовжуючи та розвиваючи справу засновника, українська гілка цієї відомої корпорації працює задля чудової справи – все найкраще для дітей! Для них ми виконали друк книги з катону “об’ємний 3D Замок” – це складна конструкція, яку вклали в Поп-ап книгу дизайнери «Егмонт Україна» з нашою допомогою. Перед вами повстане справжній середньовічний замок, надрукований на якісному целюлозному картоні. Всі його деталі спроектовані, висічені та склеєні так, що ідеально вкладаються в тверду палітурку і є компактними та зручним для розміщення на книжковій полиці в кожній спеціалізованій крамниці.

ЗРАЗКИ. ФОТО. ДРУК КНИГИ З КАРТОНУ

Зацікавив цей товар?

ПРОПОЗИЦІЯ

Залишіть заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами для консультації

  ІНФОРМАЦІЯ
  Здійснюємо доставку по території України або самовивіз із друкарні

  Надаємо гарантію якості та консультації по друку продукції згідно ваших макетів

  ДОСТАВКА
  Нова Пошта
  ОПЛАТА
  Онлайн платіж

  Відгуки про нас на Google:

  Ваша Друкарня
  4.5
  На основі 26 відгуків
  powered by Google
  Дуже швидко надрукували візитки. Ціна майже в два рази дешевша, ніж там де раніше замовляла. До того ж двосторонній друк і гарний їх вигляд, не тоненький папірець
  Співпрацюємо з ТОВ "Ваша Друкарня" більше 10 років. Якщо коротко - надійні партнери. Завжди якісне та вчасне виконання робіт.
  Замовляла друк бланків, роботу виконали вчасно та якісно, а менеджери розробили конструкцію упаковки для подальшого замовлення! Дуже задоволена співпрацею з Ваша Друкарня!
  Huawei SomeHuawei Some
  06:42 26 Oct 21
  Швидко, якісно, професійно. Рекомендую!!!
  Ілона КуликІлона Кулик
  06:38 26 Oct 21
  maikl fenmaikl fen
  20:38 20 Oct 21
  Захар ДяблоЗахар Дябло
  20:30 11 Aug 20
  Хороший друк, з переваг ціна.
  js_loader

   Бажаєте отримати консультацію?