fb in
Настільні календарі з крафт-паперу та білосніжного офсетного паперу, зкріплені пружиною та якісним палітурним матеріалом. Його можна використовувати як настінний календар, а також як настільний календар-органайзер. Для кутиків ми зробили пластикові наконечники, аби листочки календаря не заверталися, а зберігали свій якісний зовнішній вигляд довгий час.

Брендовані календарі з крафтового паперу: стильний і екологічний рекламний продукт

Брендовані календарі – це ефективний і ненав’язливий спосіб реклами, який буде працювати на Ваш бізнес протягом усього року. Вони допомагають підвищити впізнаваність бренду, а також залишають позитивне враження про компанію у клієнтів та партнерів.

Крафтовий папір – це екологічно чистий матеріал, який виготовляється з деревини без використання шкідливих хімічних речовин. Він має природний вигляд і текстуру, що робить його привабливим і стильним.

Брендовані календарі з крафтового паперу – це відмінний спосіб продемонструвати Вашу турботу про довкілля. Вони стануть приємним подарунком для співробітників, клієнтів і партнерів, допоможуть Вам зміцнити репутацію соціально відповідальної компанії.

Переваги брендованих календарів з крафтового паперу:

Ефективна реклама. Календарі – це предмети, які люди використовують щодня, тому вони є чудовим способом донести інформацію про Ваш бренд до великої аудиторії.

Ненав’язливість. Календарі не є агресивною рекламою, тому вони не викликають негативних емоцій у людей.

Стиль і елегантність. Крафтовий папір має природний вигляд і текстуру, що робить календарі стильними та елегантними.

Екологічність. Крафтовий папір – це екологічно чистий матеріал, який не завдає шкоди довкіллю.

Види брендованих календарів з крафтового паперу

Брендовані календарі з крафтового паперу можуть бути різних видів, форм і розмірів. По статистиці це найпрактичніший вид календарів оскільки вони компактні і займають мало місця, завжди знаходяться “під руками” в потрібний момент. Їх можна розмістити на будь-якому робочому місці.

Тираж і друк

Брендовані календарі з крафтового паперу Ви можете замовити в нас від 100 примірників. Друк може бути здійснений як односторонній так і двосторонній з будь-яким Вашим дизайном.

Де замовити брендовані календарі з крафтового паперу

Замовити брендовані календарі з крафтового паперу можна в будь-якій друкарні, яка займається виготовленням таких календарів. Однак, якщо Ви хочете бути впевненими в якості за вигідну ціну, обирайте “Вашу Друкарню”. В нас неабиякий досвід у виготовленні крафтових календарів і ми точно зможемо підібрати для Вас саме те, що Ви шукаєте.

Post a Comment

Відгуки про нас на Google:

Ваша Друкарня
4.5
На основі 26 відгуків
powered by Google
Дуже швидко надрукували візитки. Ціна майже в два рази дешевша, ніж там де раніше замовляла. До того ж двосторонній друк і гарний їх вигляд, не тоненький папірець
Співпрацюємо з ТОВ "Ваша Друкарня" більше 10 років. Якщо коротко - надійні партнери. Завжди якісне та вчасне виконання робіт.
Замовляла друк бланків, роботу виконали вчасно та якісно, а менеджери розробили конструкцію упаковки для подальшого замовлення! Дуже задоволена співпрацею з Ваша Друкарня!
Huawei SomeHuawei Some
06:42 26 Oct 21
Швидко, якісно, професійно. Рекомендую!!!
Ілона КуликІлона Кулик
06:38 26 Oct 21
maikl fenmaikl fen
20:38 20 Oct 21
Захар ДяблоЗахар Дябло
20:30 11 Aug 20
Хороший друк, з переваг ціна.
js_loader

    Бажаєте отримати консультацію?